O firmie

There are no translations available.

Na rynku działamy nieprzerwanie od roku 2009, oferując klientom z Bielsko-Białej szeroki wachlarz markowych produktów medycznych i rehabilitacyjnych w niezwykle przystępnych cenach.

Adres naszego sklepu stacjonarnego to Bielsko-Biała ul. Komorowicka 23.

 

Sklep medyczny znajduje się w przyziemiu specjalistycznej przychodni, w tym samym budynku, w którym zlokalizowana jest przychodnia rehabilitacyjna MEDICO.

Jak na profesjonalny sklep ortopedyczny przystało, zapewniamy naszym klientom dostęp do najwyższej jakości produktów medycznych i rehabilitacyjnych wielu typów.

 

Dysponujemy szerokim wyborem nowoczesnego sprzętu ortopedycznego, urządzeń i akcesoriów rehabilitacyjnych, sprzętu do fizykoterapii i wielu innych przedmiotów, które mogą poprawić komfort życia wielu osobom o ograniczonej sprawności, zwłaszcza osobom chorym i w podeszłym wieku.

 

Wśród naszych produktów znajdą Państwo wiele modeli wózków inwalidzkich oraz pomocniczego sprzętu ortopedycznego tj. laski, kule, ortezy, gorsety czy balkoniki.

 

Poza tym zajmujemy się również sprzedażą wysokiej jakości sprzętu medycznego, który znajdzie zastosowanie w każdym domu tj. ciśnieniomierze, inhalatory, szczoteczki elektryczne do zębów, termometry i wiele innych.

Prowadzony przez nas sklep medyczny to dobre miejsce, by zaopatrzyć się także w krzem, w różnego rodzaju maści, kremy i żele, a także w inne przydatne akcesoria tj. peruki czy skarpety zdrowotne.Jeśli miejscem Twojego zamieszkania jest Bielsko-Biała lub okolice, nasz sklep ortopedyczny oferuje Ci również możliwość wypożyczenia niektórych kategorii sprzętu tj.wózki inwalidzkie, łóżka elektryczne czy materace przeciwodleżynowe. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!